Haberler

Piyasa güncellemelerine göz atın

Emlak Tanıtım Gezisi

Tanıtım Gezisi

Tanıtım Gezisi sizin için mükemmel bir fırsattır. İstediğiniz evi yakından görmeniz için düzenmiş bir gezidir ve finansal bütçenize uygun olarak tasarlanmıştır. İlgilendiğiniz mülkiyet, mülkiyet broşürü, iç ve dış yapısı, fiyat listesi ve proje konumu da dahil olmak üzere hepsi hakkında doğru bilgilere ulaşmanızı amaç ediniyoruz.

Rezervasyon Tarihleri

Burada kaldığınız süre boyunca, MK INVEST temsilcisi, gayrimenkullerin gezisi boyunca tam kişisel ilgi, güler yüz, güvenilir hizmet ve detaylı bilgi vermeyi garanti eder. Önceden bize, tanıtım gezisine katılacağınız ve planladığınız tarihleri bildirin tercih edilen tarihlerin programımıza uygun olup olmadığını tespit etmek istiyoruz.

Transfer – Otel Konaklama – Uçak Bileti

MK INVEST sizi Antalya/Gazipaşa havaalanlarından transfer aracığıyla alıyor, konaklamak üzere rahat ve keyifli ortama sahip otelimize götürüyoruz. Eğer bizden bir mülk satın alırsanız, satın alma sözleşmesi imzalandıktan sonra, seyahat, transfer ve uçak masraflarınızı karşılıyoruz.
  • MK INVEST üzerinden bir tanıtım gezisine katılıp, bir mülk satın almamanız durumunda, uçuş, transfer ve konaklama için tüm masrafları siz karşılamak zorundasınız.
  • MK INVEST tanıtım gezisi; İstediğiniz evi yakından görmeniz için düzenmiş bir gezidir ve finansal bütçenize uygun olarak tasarlanmıştır.
Tanıtım Gezimize Hoş Geldiniz! Buranın; renkli tarihini, harika kırsal kültürünü, muazzam ince kumlu sahilini, muhteşem manzarasının yanı sıra Toros Dağlarının muhteşem esintisini, insanlarının içtenliğini, zengin olanaklarını kısaca Akdeniz seveceksiniz ve buradaki mükemmel yaşam tarzının verdiği zevki tadacaksınız. O halde sizleri bekliyor olacağız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.